نمی خواستم بنویسم... یعنی، موضوعی نداشتم که بنویسم. وقتی هیچ موضوعی نداری که بگی، میری سراغ داستان های جالب و قدیمی زندگی ـت... میگردی بین خاطرات خودت! عکس های قدیمی خودتو که میبینی، جا می خوری!
به خودت میای... می بینی چقدر تغییر کردی! میگی چقدر ترسناک بود وضعیتت! تنها بودی :"(


همین جور که پایین میری و غرق عکس های قدیمی ـت میشی، میرسی به عکس های دست جمعی! و بعد...
اونو میبینی! و همین جور میری پایین و باز هم اون! و باز... و باز... و باز...
دیگه علاقه نداری به عکسا نداری. روی دکمه بَــــک کلیک میکنی و خلاص!

اسم مطلب رو همین جوری انتخاب نکردم! این شــــآت آپ مفهوم خاصی داره. شاید فقط برای من! منظورش اینه که، ببند! بعضی وقتا شاید بهتره ننویسی! شاید بهتره به حرف های دیگران گوش کنی و بری دنبال چیز هایی که در آنها کمی استعداد داری! مثل گیتار، والیبال یا هرچی!
ولی درونت می گوید: اینها همه ک*شعر های کسانی است که چشم دیدن تو را ندارند!
پس، باید بعضی وقت ها، دیگران را نبینی! بگویی شــــــــــآت آپ. خلاص و کلامَ ـت را کوتاه کنی...

خلاصه بگویم. نه به تو بلاگ عزیزم! تو که می فهمی! خلاصه کردن را برای کسانی می کنم که نمیفهمند!
سعی کنید تصمیم های خودتان را بگیرید، نه برای من را! وقتی یک حرکتی میکنم یا یک جایی میروم یا یک عکسی را توی این شبکه های اجتماعی، به قول معروف " شِـــــیر " می کنم، اگر میبینی زیباست، خب آن لایک را بزن که بفهمم هستی! اگر نه، نبین! مثل همین تبلیغات از روی عکس من رد شو. بهتر از این است که بگویی ژستت نافرم است و دستت کج است و چشمانت...

پس آن موقع است که از من، شــــــــآت آپ ـی می خوری و بعد هم دلخور میشوی! پس سعی کن برای خودت هم که شده، به حال من فکر نکنی!

اصلا با این پست، نمی خواهم کسی را مخاطب قرار دهم یا به قول این تازه به دوران رسیده ها بگویم:
" مخاطب خاص دارد این پست! "
منظورم به همه بود. اگر کسی دلخور شد از این پست، ناراحت نباشد. اصلا منظورم او نبوده!
تویی هم که فکر می کنی اصلا این پست درباره ی تو نیست و تو گُلی و بهترینی و خدایی و اصلا آس هستی، بدون که منم همون جوکر یا ژوپیتری هستم که میاد برای تفریح هم که شده، توی جعبه ی کارتا قرار میگیره! ولی اینو بدون! همون دلقک که توی بازی هیچ استفاده ای نداره، توی جای دیگه از حکم هم مقام و مرتبه اش میپره بالا تر! بالاتر از تویی که آس هستی!


وقتی به یه محله قدیمی سر میزنی و یکی از هم بازی های بچگی خودتو میبینی، تازه میبینی نه تنها تو تغییر کردی، بقیه هم تغییر کردن!
اونوقته که یه شــــــــآت آپ به خودت میگی و توی دلت میگی که کاشکی این پست رو نمی گذاشتم!